Lifestyle

Najlepszy trymer do brody do 200zł w 2022

Trymery do brody to ważny element codziennej pielęgnacji większości mężczyzn. Warto zatem wybrać odpowiedni produkt z którego będziesz zadowolony. Znalezienie najlepszych trymerów do brody do 200 zł jest łatwiejsze niż myślisz. W tym artykule dokonujemy przeglądu najlepszych produktów, które dobrze się sprzedają i mają wysoki wskaźnik zadowolenia klientów oraz nie kosztują majątku.

Istnieje kilka czynników, na które patrzymy podczas określania naszych najlepszych trzech produktów, w tym cena, wydajność i niezawodność.

PHILIPS BT5502/15

Trymer Philips BT5502 / 15 to praktyczny i łatwy w użyciu trymer. Dzięki systemowi Lift & Trim PRO kieruje przylegające włoski w stronę ostrzy, zapewniając równe przycinanie i zapewnia wysoki stopień dokładności.

Urządzenie jest również wodoodporne, co ułatwia czyszczenie. Ma 40 ustawień długości co 0,2 mm od 0,4 do 20 mm i samoostrzące się metalowe ostrze. Golarka elektryczna jest w stanie pracować na baterii do 90 minut. Jej ładowanie trwa 1 godzinę co jest wynikiem ponad przeciętnym w tej cenie.

Ma elegancką konstrukcję, która jest wygodna do trzymania, zapewniając lepszą kontrolę podczas przycinania na całym ciele. Jeśli szukasz profesjonalnego trymera do brody, który jest łatwy w użyciu, to jest to! Philips BT5502 / 15 to faworyt na najlepszy trymer do brody do 200zł.

BRAUN BT7220

Braun BT7215 to cichy trymer do brody, który dzięki technologii AutoSensing dostosowuje się do gęstości zarostu dzięki skanowaniu brody 13 razy na sekundę.

Precyzyjne cięcie można uzyskać również dzięki precyzyjnemu pokrętłu do ustawiania dopasowanych zmian długości w zakresie od 0,5 mm do 10 mm. Trymer posiada wydajny akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 60 minut bezprzewodowego przycinania. Jest to produkt wodoodporny więc bez obaw możesz umyć go pod bieżącą wodą.

Dzięki dodatkowej maszynce Gillette Fusion 5 ProGlide® ten trymer pomaga Ci zachować gładkie, dokładne golenie nawet w delikatnych częściach twarzy, takich jak szyja i linia szczęki.

REMINGTON GRAPHITE PG5000

Remington PG5000 Graphite to wielofunkcyjny trymer, który może być używany do pielęgnacji brody, głowy i ciała. Jego samoostrzące się ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali i długo zachowują swoją ostrość.
Grafitowa powłoka ostrzy pozwala im gładko przesuwać się po skórze, dzięki czemu nie odczuwasz najmniejszego dyskomfortu podczas strzyżenia.

W pudełku znajduje się również 9 uniwersalnych nasadek, które doskonale dopasowują się do różnych obszarów ciała i włosów. Podwójny regulowany grzebień pozwala na przycinanie brody i włosów o długości od 0,5 do 20 mm.

W zestawie znajduje się również mini golarka foliowa. Osiąga 90-minutowy czas pracy na baterii, a czas ładowania 4 godziny. Jest w 100% wodoodporny.

PHILIPS Series 3000 BT3206/14

Tani nie oznacza słabej jakości – wręcz przeciwnie! Trymer do brody Philips Series 3000 BT3206/14 to najtańsza godna polecenia maszynka do brody.
Może pochwalić się systemem Lift & Trim, który zapewnia o 30% szybsze cięcie i jeszcze dokładniejsze rezultaty. Nasadka systemu Lift & Trim podnosi brodę do poziomu ostrza, zapewniając równe cięcie.

Dzięki 45 minutom pracy po 10 godzinach ładowania i samoostrzącym się ostrzom ze stali nierdzewnej trymer ten zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Dzięki 10 blokowanym ustawieniom długości od 0,5 do 10 mm z dokładnością do 1 mm można jednym kliknięciem uzyskać wszystkie pożądane style od zarostu 3-dniowego po średni zarost.

Zdejmowana głowica do czyszczenia pod bieżącą wodą pozwala na szybkie uzyskanie nieskazitelnej czystości przy dłuższym użytkowaniu.

PHILIPS Multigroom series 3000 7w1 MG3720/15

Multigroom Series 3000 7w1 pozwala na łatwą stylizację włosów i brody, dzięki siedmiu różnym nasadkom na głowicę i 5 różnym ustawieniom długości 1 mm, 2 mm, 3 mm, 5 mm i 9 mm.

Ostrza wykonane są z hartowanej stali, dzięki czemu z łatwością przecinają nawet grube lub grube włoski brody. Są samoostrzące, więc z czasem pozostaną ostre i nie będą szarpać włosów. Dzięki specjalnym nasadkom w zestawie możesz usunąć niechciane włosy z nosa lub uszu, bez konieczności kupowania dodatkowych akcesoriów.

Urządzenie jest wyposażone w zintegrowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 60 minut pracy na pełnym naładowaniu. Długość ładowania tego akumulatora to aż 16h.

Powiązane artykuły

Back to top button